Ruj

BB mat ruj özel olarak geliştirilmiş formülü ile dudaklarınızı kurutmadan yumuşacık matlığın konforunu yaşatır.Sürüldüğü anda dudak çizgilerinin görünümünü düzgünleştirerek kusursuz etki verir.Zengin içeriğindeki yaşlanma karşıtı özelliği ile ince kırışıklıkların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.Güneş koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerine...
Harika görünen mat dudaklar için adım adım ipuçları:1.Adım: Dudakları HazırlaMat rujlar dudakların bütün pürüzlerini göstereceği için öncesinde kuru derilerden arındırın.2. Adım: Kurumayı ÖnleMat rujunuzu sürmeden önce dudaklarınızı  Farmasi Zero Lip Balm ile nemlendirin.3.Adım: İdeal Renk İçin Ruju Sabitleİnce bir kat Farmasi Kamuflaj Stik Kapatıcı ile...
Pürüzsüz dokusuyla dudaklarınızı belirginleştirir, uzun süre rengini korur. Yumuşak ve nemli bir his bırakırken yoğun renk pigmentleri ile canlı ve çarpıcı bir görünüm sağlar.
Yumuşacık Hisli Likit Mat RujMatın GücüFarmasi Velvet Likit Mat Ruj ile yumuşacık dudaklara sahip olacağınızı söylesek!Cesur  ve zengin tonlardaki 6 farklı renk seçeneği ve kadife yumuşaklığıyla sizlere yepyeni bir likit mat ruj deneyimi yaşatır. Tüy gibi hafif yapısı ile kolayca uygulanır. Size de dudaklarınızı kurutmayan matlığın keyfini çıkarmak kalır.
28,99₺
Dudakları nemlendiran, mevcut nemi koruyan günlük bakım ürünü. Şeffaf yapısı sayesinde ruj uygulaması öncesi veya tek başına kullanabilirsiniz.
Dudakların görünümünü pürüzsüzleştirmeye ve dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Dudakları nemlendirirken, aynı zamanda sıkı bir görünüm sağlar. Serinlik ve ferahlık hissi verir.
Ürün favorilere eklendi
Ürün karşılaştırma listesine eklendi