Bakım Ürünleri

Bakım Ürünleri

Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı 30 ml

1111058
32,99₺
Erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül, sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile sakalı besler. Aynısefa Yağı ile ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye yardımcı olurken Ginseng ile sakal ve cilt için mükemmel bir enerji kaynağı görevini görür.
22,00₺
Farmasi Man göz çevresi kremi aynı zamanda göz çevrenizin daha dinlememiş, aydınlık gözükmesine de yardımcı olur. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayabileceğiniz Farmasi Men göz çevresi bakım kremi gözlerinizin yorgunluğunu alacak.
19,99₺
Erkeklere özel olarak Amino Asit Kompleksi ile geliştirilmiş formülü sayesinde cildin enerjik görünmesini destekler. Yorgun gözlerinizi uyandırmak için zamanla birlikte çalışır.  Yüz ve göz bölgesi için kullanımı uygundur.
Erkekler için özel olarak geliştirilen Farmasi Shield Man Şekillendirici Mat Saç Waxı, mat  ve doğal görünümlü saç şekilleri oluşturmanızı sağlar. Kremsi ve hafif doku saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz.
34,99₺
Erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül, sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile sakalı besler. Aynısefa Yağı ile ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye yardımcı olur.
Ürün favorilere eklendi
Ürün karşılaştırma listesine eklendi