Tüy Dökücü

Aktif filtreler

Farmasi Epilex Hassas Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem Gül Suyu ve Shea Yağı 100 gr
Mevcut
Shea Yağı’ndan gelen yumuşaklık ile pürüzsüz bir cilt elde edin!  Hassas  ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü ile kısa sürede cildi istenmeyen tüylerden kolayca arındırır.  Gül Suyu ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, ince yapılı dokusu sayesinde de cildinizi nemlendirir  ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Hoş kokusuyla cildinizi keyiflendirir.
Farmasi Epilex Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem Aloe Vera ve Argan Yağı 100 gr
Mevcut
Argan Yağı’nın saflığı ile pürüzsüz bir cilt elde edin! Normal ciltler için geliştirilmiş formülü ile kısa sürede cildi istenmeyen tüylerden kolayca arındırır.  Aloe Vera ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, ince yapılı dokusu sayesinde de cildinizi nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Hoş kokusuyla cildinizi keyiflendirir.
Farmasi Dr.C.Tuna Tüy...
  • Yeni
Mevcut
29,99₺
Dr C. Tuna Tüy Dökücü Krem, yeni formülü ile istenmeyen tüylerinizi etkili bir şekilde alırken, içerdiği Papaya özü sayesinde tüy görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildinizi derinlemesine nemlendirirken pürüzsüz ve yumuşacık bir his sağlar. Yeni koku teknolojisi ile geliştirilmiş özel hoş kokusu sayesinde keyifli bir tüy alma deneyimi yaşatır.Hassas...

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • 29,00₺ - 30,00₺

Sign in with Facebook
Ürün favorilere eklendi
Ürün karşılaştırma listesine eklendi