Nightlight

Nightlight

Nightlight Saten Sabahlık 1012

NI1012-3
79,90₺
Nightlight Saten Sabahlık Tek Renktir.S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.2 Parçadan Oluşmaktadır. Sabahlık ve KülotHijyen Kuralları Gereği Değişim Yapılmamaktadır.
Popo Kısmındaki Kalp Şeklinde Olan Kesimiyle Size Şık Ve Estetik Bir Görünüm Sağlar, Lez Dantelden Üretilen Ürünümüz Tamamiyle Müşterimizin Keyifli Dakikarını Daha Güzel Hale Getirmek İçin Üretilmiştir.S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.Tek Renktir. (Siyah)Tek Parçadan Oluşmaktadır.Hijyen Kuralları Gereği İade ve Değişim Yapılmamaktadır.
Nightlight Alt Kısmı Tül Üst Kısmı Jarse Mini Fantazi Gecelik Ürünün Alt Kısmı Tül Üst Kısmı Jarse Kumaştan Üretilmiştir Kolları Jarse Olup Müşterilerimiz İçin NightLight Firması Tarafından Özel Olarak Üretilmiştir..S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.2 Parçadan Oluşmaktadır Gecelik ve KülotHijyen Kuralları Gereği İade ve Değişim Yapılmamaktadır.
Nightlight Lame Göğüs Bölgesi File Şortlu Fantazi Takım Lame Deri Ve Filenin Birleşimiyle Mükemmel Bi Uyum Yakalanan Ve Size Mükemmel Bir Görünüm Sağlayıp Sıkı Görünmenizi Sağlar.S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.3 Parçadan Oluşmaktadır. Sütyen, Külot ve Çorap (Düz)Hijyen Kuralları Gereği Değişim ve İade Yapılmamaktadır.
Ürün favorilere eklendi
Ürün karşılaştırma listesine eklendi