Masaj&Rahatlama

30,00₺
Okaliptüs yağı ile güçlendirilmiş özel içeriği sayesinde hızla emilir ve anında ferah bir his bırakır. Cildinizin nem dengesini bozmadan, tazelik ve canlılık kazandırır. Soğutma hissine ihtiyacınız olan her an kullanabileceğiniz bu masaj jeli konforlu bir bakım sunar.
Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz… Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam...
42,99₺
Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda Biberli Masaj Jeli ile ısınarak rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam...
Yoğunlaştırılmış At Kestanesi Masaj Jeli ile daha etkili rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz… Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır.
İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülün  eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz dinlenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Verdiği serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz.
34,99₺
Dr. C. Tuna Isıtıcı Masaj Jeli ile size, cildinizi yumuşatıp gevşeten sıcak bir masaj keyfi sunuyoruz!Özel olarak geliştirilmiş formülü ile kolaylıkla sürülür. Hızlı emilimi ile cildiniz yatışırken, yağlılık hissi bırakmaz.
Masaj&Rahatlama

Farmasi Dr.C.Tuna Lavanta Spreyi 50 ml

1107446
34,99₺
Lavanta, Melisa, Sardunya ve Papatya yağlarından harmanlanan eşsiz uyum, sizi iyi bir uyku için hazırlar ve uykuya geçişinizi kolaylaştırır.
İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülün  eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz dinlenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Verdiği serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz.
Yoğunlaştırılmış At Kestanesi Masaj Jeli ile daha etkili rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz… Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir.
Masaj&Rahatlama

Farmasi Dr.C.Tuna Masaj Kremi 7 gr

1103249
37,98₺
Nane aromasından elde edilen özel olarak tasarlanmış formül; Badem Yağı, Okaliptüs Yağı, Aloe Vera Yağı özleriyle zenginleştirilmiştir.Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz an masaj uygulayarak hissedebilirsiniz.Koruyucu Alkol : % 0Renklendirici Parfüm : % 0
Rahatlatıcı masaj kremidir. Bitki özleri içerir (At kestanesi ve keklik yağı.) Eklem ve kas ağrısını hafifletmede etkilidir. Yoğun formülü sayesinde, problem alanına balsamlardan daha iyi yapışır ve etkisini daha güçlü gösterir ve ısıtma etkisi vardır.
94,97₺
-Farmasi Dr.C.Tuna At Kestanesi Masaj Jeli (Kavanoz) 500 ml-Farmasi Dr.C.Tuna Alaska Soğutucu Masaj Jeli (Kavanoz) 250 ml-Farmasi Dr.C.Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 250 ml   
Ürün favorilere eklendi
Ürün karşılaştırma listesine eklendi