ÜCRETSİZ KARGO için 150,00₺ ürün ekleyin!!!

Satış ortaklığı nedir?

Satış ortaklığı, başkalarının ürünlerini bir komisyon karşılığında tanıtarak pazarlama işidir. Seçmiş olduğunuz bir ürünü başka kişilere tanıtarak elde ettiğiniz her satış için kar elde edersiniz.

Neden Satış Ortaklığı?

İnternet üzerinde yüzlerce para kazanma yolu var ve neredeyse hepsi birbirinden farklı. İnsanlar size para kazandırmaya çalışıyor ancak çok düşük miktarlar verdikleri için sizi bu işten vazgeçiriyorlar. Şimdi nedenlerine geçelim isterseniz.

Satış ortaklığı çok para kazanmaya müsait bir meslektir.

Evet, bu doğru. Size PTC siteleri veyahut link kısaltma siteleri gibi çok az miktarlar kazandırmayı hedeflemez. Günlük sınırsız para kazanabileceğinizi söyler. Yani ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız. Efsane değil mi?

Sistem oturduğunda çalışmasanız da kazandırır.

Önemli olan sistemi oturtmaktır. Sistem oturana kadar uğraşın çünkü sonrasında yattığınız yerden, uğraşmasanız da para kazandıran bir mesleğe sahip olacaksınız.

Uyurken para kazandıran mesleğe denir.

Evet, yanlış duymadınız. Gece uyurken para kazandıran bir meslek ile uğraşacaksınız. Yani siz uyurken o çalışacak. Onun için uyku diye bir şey yok. Çünkü internet üzerinde asla uyku yoktur. Sisteminizi ayakta tutmak için tek yapmanız gereken yıllık kirasını ödemenizdir.

Sizce de bu kadar özellik yeterli değil mi? Artık bu mesleği fark etmenizin zamanı geldi. Artık asgari ücretle kendinizi sınırlandırmanın sonu geldi. Artık işinizin patronu olmanın zamanı geldi. Artık kimseye muhtaç duymayacaksınız. Artık herkes size muhtaç duyacak. Artık ailenize, arkadaşlarınıza yeteri kadar vakit ayırabileceksiniz. Artık çocuğunuz ile eğlenebileceksiniz. Siz bu dünyaya faturaları ödeyip, her sabahın yedisinde işe gitmek için gelmediniz. Siz bu dünyaya hayallerinizi gerçekleştirmek için geldiniz ve o hayaller sadece internet pazarlamacılığı sayesinde gerçekleşmesi mümkündür.

Satış ortaklığı nasıl yapılır?

Aslında gerçekten çok ama çok basit. Siz zaten buraya kadar gelebildiyseniz harika şeyler başarabilmek için 1 değil 10 adım atmış bulunmaktasınız.

Yüksek kazançlara ulaşabilmek için(aylık 10bin-200bin arasından bahsediyorum) öncelikle bu yazıdaki tüm bilgileri bilgi haznenize aktarmanız gerek. Sırasıyla bunları bu yazıda açıklayacağım.

Satış ortaklığı için sermayeye ihtiyaç var mı?

Eğer kazandığınız paraları katlamak istiyorsanız bir sermayeyle bu işe girmelisiniz. Ama isterseniz tabii ki Blogspot sayesinde ücretsiz bloglar açarak da kazanabilirsiniz.

Dostlar sermaye derken aslında abartılacak hiçbir şey yok.

Satış ortaklığı için yaş sınırı var mı?

Bildiğiniz üzere ben de bu işlere başladığım zamanlar 18 yaş altı birisiydim ve bu yüzden zamanında köklü bir araştırma yaptım. Çünkü biliyorum çoğu kişi merak ediyor.

Şimdi bazı değişkenler var. Kayıt olurken bir isim veriyoruz doğum tarihimizi falan soruyorlar. Burada verdiğimiz doğum tarihi ve isimi mecburen annemize, babamıza ya da 18 yaş üstü birisi için vermemiz gerekiyor. Çünkü diyelim ki kazandığınız parayı banka hesabına istediniz ve bildiğiniz üzere banka hesapları 18 yaş ve üstü kişilere verilmektedir. Bu yüzden ödeme alırken sorun yaşamamanız gerekir.

Aynı zamanda eklemede bulunayım. Zamanında Türkiye’de ClickBank varken ilk ödemelerini çek ile gönderiyorlardı. Farz edelim ki kayıt olduğunuz ağ paranızı adresinize çek olarak gönderdi. Bu çeki herhangi bir bankaya götürdüğünüzde büyük ihtimalle ilk baş 18 yaş altında olduğunuz bahanesiyle bozdurmayacaklardır. Ebeveynlerinizle gittiğinizde ise eğer banka hesapları o bankada bulunmuyorsa bu bahaneyi kullanarak bozdurmayacaklardır. Ne diye bozdurmadıklarını ise hiç anlamam.

Satış ortaklığı yaparak ne kadar kazanabilirim?

Satış ortaklığı yapıyorum ancak bu iş maaşlı mı olacak?

“Sınır yok!” Evet dostlarım doğru okudunuz. Bu meslekte kazanacağınız paranın sınırı yok. Aylık 100 lirada kazanabilirsiniz, 100.000 lirada.

Tamamen sizin elinizdedir. Siz eğer işleri oturttuysanız AYLIK 1-2 saat siteniz ya da sosyal medya hesaplarınız ile ilgilenerek çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Dostlarım söylediğim yalan değil. Eğitim setlerini hazırlayan kişiler tamamen haklılar. Bunu adeta kendimden biliyorum. İlk günler oldukça fazla uğraşmama rağmen artık ilk günler kadar uğraşmama gerek kalmadan aynı sayıda kişiye ulaşabiliyorum. İş tamamen bununla alakalıdır.

Bu işi yaparken ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok para kazanırsınız. İşiniz üzerinde günlük 2 saat çalışarak bir süre sonra aylık 3.000 liradan fazla kazanabiliyorken, günlük 10 saat çalışırsanız 10.000 lirayı aşan paralar kazanabilirsiniz. Tüm olay sizin elinizdedir.

Bu meslekte sürekli artan bir para kazanmak istiyorsanız, bu işi site kurarak yapmalısınız. Çünkü sitenize yazdığınız yazı sürekli orada kalacaktır ancak reklam vermeyi tercih ederseniz, reklam bütçeniz bittiğinde satışlarınızda durur. Ama aynı şey sitede geçerli değildir. Çünkü sitenize yazdığınız bir yazıyı ilk paylaştığınız günde de gören olur, 5 ay sonrada gören olur. Bu yüzden satış yaptığınız ürünü ilk gün alan olmayabilir ama 5 ay sonra bir anda satış gerçekleşebilir.

Siz de hemen sitemize üye olun, satış ortaklığını aktifleştirin. Size özel linkleri internet sitenizde, blog sayfalarınızda veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Tamamlanan (müşteriye teslim edilen) her sipariş için komisyon kazanın. Kazandığınız komisyonu isterseniz sitemizden alışveriş yaparak kullanın isterseniz hesabınıza gönderelim. Tamamlanan her sipariş için %5 komisyon kazanırsınız.

Anasayfa

Hesabım

Menü

Favori listelerini kullanmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum aç