Yeni İndirim! Farmasi Dr.C.Tuna White Correct Aydınlatıcı Set

Farmasi Dr.C.Tuna White Correct Aydınlatıcı Set

1114146

Dr.C.Tuna White-Correct serisi ile cilt lekelerine savaş açın.

Ürün Açıklaması123,99 TL

-20%

154,99 TL

Bunun Yerine 158,36 TL

Favorilere ekle

Ürün Açıklaması

Dr.C.Tuna White-Correct serisi ile cilt lekelerine savaş açın.

1.adim; aydınlatıcı sabun cildi mükemmel bir şekilde temizler,liflerden arındırır. cilde aydınlık ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.
Aydınlatıcı peeling temizleyici,özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile makyajınizi,kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.
2.adim;aydınlatıcı tonik,cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler.Cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.
3.adım; Aydınlatıcı koyu leke giderici ,düzenli kullanımda cilt tarafından kolayca emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur.Aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır.Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriği ile gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.
4.adım;aydınlatıcı krem spf 22 ile UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklılığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasına destek olur.Kum zambağı ,yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
5 adim; aydınlatıcı göz balmı ,kum zambağı ve yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.Göz çevresindeki ince çizgilerin ,koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olur ve eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Paket içeriği

aynı kategoride bulunan diğer 21 ürün: