Yeni Mite Love Saten Gecelik Dantel Aksesuarlı Siyah

Mite Love Saten Gecelik Dantel Aksesuarlı Siyah

Mite Love Saten Gecelik Dantel Aksesuarlı Siyah

Ürün Açıklaması142,90 TL

Favorilere ekle

Ürün Açıklaması

Dantel Aksesuarlı Dantel Aksesuarlı modellerimiz oldukça şık ve seksi bir görünüm sağlamaktadır. Dantel Aksesuarlı bu geceliğimiz ile sizlere özgüven kazandırarak hiç olmadığınız kadar güçlü hissettiriyoruz!

Dantel Aksesuarlı gecelik modellerimiz cezbedici bir görünüşe bürünmenize ve partnerinizi ayaklarını yerden kesmesine neden olacak! Mite Love Dantel Aksesuarlı gecelik modelleri kusurlarınızı örtecek ve kusursuz bir görünüm elde edeceksiniz! Dantel Aksesuarlı geceliklerimiz kalitesinden ödün vermeyerek son derece şık bir görünüm sağlar.

Dantel Aksesuarlı Mite Love geceliklerimiz firmamızın sizler için özenle tasarlayıp imal ettiği bir tasarım. Dantel Aksesuarlı gecelik modellerini siz müşterilerimizin tavsiye ve isteklerine göre tasarlayıp sizlerin beğenisine sunduk. Saten Gecelik Saten Gecelik olan bu geceliğimiz son derece rahattır. Saten Gecelik bu modelimiz hassas teninizde adeta dans edecek.

Saten Gecelik özel bir kumaştan imal edilmekte olup teninizi tahriş ve rahatsız etmemesi için tasarlanmıştır. Saten Gecelik Mite Love geceliğimiz kısa sürede bayanların beğenisini kazanmıştır.

Saten Gecelik geceliklerimiz gerek kumaş yapısı gerekse tasarımı ile kendinizi özel hissettirecek yapıdadır. Saten Gecelik geceliğini özellikle beyler de partnerlerine hediye olarak almaktadır. Hediye seçimlerinde Saten Gecelik geceliklerimizde oldukça rağbet görmektedir.

Mitelove

MARKA

Mite Love


ÜRETİM YERİ

Türkiye


İÇERİK

Dantelli

Transparan

Saten Kumaş

Tül


RENK

Siyah


GİZLİ GÖNDERİ

Ürün tarafımızca özenle paketlenerek gönderilir.

Paket içeriği gizlidir. Kargo personeli dahil paket içeriğinis kimse bilemez. 

Bilgileriniz firmamızın güvencesi altındadır.


PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Saten Gecelik

1 Adet Pijama (Alt)

Mitelove

Mite Love Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Takım Kırmızı

Mite Love Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Takım Kırmızı

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: